ASK.NAOS - Mūsų požiūris

Todėl, kad visi turi teisę žinoti

Kadangi svarbu suprasti, ką tepame ant odos, NAOS pristato „Ask.NAOS“ – unikalią platformą, kurioje atskleidžiama visų BIODERMA gaminių formulių sudėtis.

Kadangi turime jums pateikti paprastą ir suprantamą informaciją, kuri nebūtų nei prieštaringa, nei kelianti nerimą, apibūdiname kiekvienos sudedamosios dalies pobūdį, paskirtį ir kilmę, taip pat pateikiame svarbiausią informaciją apie mūsų patentus ir technologijas.
Pavyzdžiui, sužinosite tokią išsamią informaciją apie kiekvieną sudedamąją dalį:
•    jos pobūdį: vitaminas, augalinis ekstraktas, aliejus, sviestas ir pan.;
•    jos kilmę: augalų ekstrakcija, mineralas, sintezė, biotechnologija ir pan.;
•    jos paskirtį: drėkinimas, raminimas, valymas, standinimas ir pan.;

Kadangi „Ask.NAOS“ atskleidžia mūsų pasirinkimus ir įsitikinimus, kuriais paremtos mūsų formulės bei gaminių sudėtis, nusprendėme jums paaiškinti ekobiologijos principus, kurių laikomės. Ši unikali metodika, apimanti odos biologiją ir ekologiją, taikoma jau daugiau nei 40 metų!

Laikydamiesi ekobiologijos principų, į odą žiūrime kaip į ekosistemą, sudarytą iš gyvų ląstelių, nuolat sąveikaujančių tarpusavyje ir su aplinka. Taip pat pirmenybę teikiame grynoms, biomimetinėms, tiksliai dozuojamoms ir natūraliai pasisavinamoms sudedamosioms dalims.

Norime sustiprinti odos natūralius mechanizmus, kad padėtume jai prisitaikyti ir atkurti būdingą pusiausvyros būseną. Mums svarbu suprasti odos funkcijos sutrikimų kilmę, kad galėtume vienodai veiksmingai reaguoti ir į priežastis, ir į pasekmes. Galiausiai įkvėpimo semiamės iš gyvybės ir stebime, ką gamta daro geriausiai, kad sukurtume sprendimus, kurie turėtų ilgalaikį teigiamą poveikį.

Tokiu būdu per „Ask.NAOS“ siekiame jus informuoti apie mūsų įsitikinimus ir perteikti žinias apie odą, kaip ji veikia ir ko jai reikia. Norime su jumis pasidalyti savo žiniomis, kad galėtumėte suprasti ir pasirinkti tai, kas jums geriausia. Visiškai nepriklausomai.

Kadangi vienas iš mūsų ilgalaikių įsipareigojimų yra užtikrinti skaidrumą, keičiantis mūsų formulėms „Ask.NAOS“ platforma bus atnaujinama ir pildoma. Be to, ji pamažu pradės veikti visose šalyse, kuriose veikia NAOS.