Kas yra micelės? Ar micelinį vandenį reikia nuskalauti?

Micelės yra pagrindinis žinomo micelinio vandens, kurį NAOS sukūrė 1991 metais, elementas. Micelės – tai itin smulkūs mikrorutuliukai, sudaryti iš švelnių micelinių medžiagų (amfifilinių molekulių). Susidūrusios su vandeniu šios molekulės yra hidrofilinės, o su riebalais – lipofilinės, todėl gali pritraukti, pavyzdžiui, lipidinius nešvarumus ir odos riebalų perteklių. Ši dviguba trauka paaiškina, kaip micelinis vanduo gali pašalinti lipidų likučius nuo odos paviršiaus.

Micelinis vanduo specialiai sukurtas tam, kad jautrios odos nereikėtų prausti vandentiekio vandeniu. Jis supaprastina makiažo pašalinimo ir odos valymo rutiną. Tai pirmoji valymo priemonė, kurios nebūtina nuplauti. Ji buvo sukurta kaip odos priežiūros priemonė, kurios sudėtyje yra 100 proc. sudedamųjų dalių, kurių nereikia nuplauti.

Pavyzdžiui, įrodėme, kad micelinę medžiagą, kurios yra mūsų miceliniame vandenyje „Sensibio H2O“, gali metabolizuoti odos fermentai, tuomet per dešimt minučių po naudojimo išsiskiria jos biomimetinė aliejinė fazė.

NAOS micelinio vandens nenuplaukite, jei norite, kad ant odos liktų specialios fiziologiniu pH pasižyminčios priemonės, pagamintos iš farmacinės klasės išgryninto vandens ir papildytos specialiomis aktyviomis sudedamosiomis dalimis.

Ar šis atsakymas jums buvo naudingas?